ارتباط با ما 021-22768431

سامانه دریافت

زمان مطالعه: 2 دقیقه در سیستم های قدیمی دریافت وجه، پس از مشخص شدن مبلغ حق بیمه، مبلغ موردنظر به صورت دستی توسط کاربر به دستگاه کارت خوان موجود در واحد صدور واردشده و در صورت موفق بودن تراکنش، مشخصات رسید پرداخت به صورت دستی در سیستم ثبت می شد. این روش معایبی مانند عدم دسترسی آنلاین و سریع ...

2 دقیقه
0 دیدگاه
هوشمندسازگان
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در سیستم های قدیمی دریافت وجه، پس از مشخص شدن مبلغ حق بیمه، مبلغ موردنظر به صورت دستی توسط کاربر به دستگاه کارت خوان موجود در واحد صدور واردشده و در صورت موفق بودن تراکنش، مشخصات رسید پرداخت به صورت دستی در سیستم ثبت می شد. این روش معایبی مانند عدم دسترسی آنلاین و سریع به تراکنش های بانکی، افزایش زمان پروسه پرداخت، امکان اشتباه واردشدن مبلغ موردنظر توسط کاربر، ثبت اشتباه اطلاعات پرداخت توسط نماینده و … می شد که منجر به ایجاد اختلال در روند دریافت حق بیمه شده و برای نماینده و مشتری نامطلوب است.

برآن شدیم تا با ارائه نرم افزار HSCO PCPOS در راستای رضایتمندی مشتری و تسهیل امور واحدهای صدور خدمتی دیگر ارائه دهیم.

نرم افزار PCPOS به عنوان واسطی بین برنامه های بیمه ای و دستگاه POS بانکی عمل می کند. در این روند پس از مشخص شدن مبلغ حق بیمه، اطلاعات به صورت اتوماتیک توسط HSCO PCPOS به دستگاه کارت خوان منتقل شده و کاربر بدون نیاز به واردکردن دستی حق بیمه، با رویت مبلغ بر دستگاه کارت خوان اقدام به پرداخت می کند و درصورت انجام موفق تراکنش، اطلاعات آن به صورت اتوماتیک در پایگاه داده بیمه ها ذخیره خواهدشد. در این روش از لحظه شروع انجام تراکنش تا اتمام موفق یا ناموفق آن تمامی اطلاعات و فعالیت ها به صورت آنلاین در پایگاه های داده ذخیره شده و قابل پیگیری خواهدبود. از دیگر مزایای ثبت لحظه ای تراکنش ها می توان به امکان مقایسه و تطبیق تراکنش های انجام شده توسط پایانه ها با تراکنش های ثبت شده توسط بانک و بررسی مغایرت ها اشاره کرد.

نگاهی بر سامانه دریافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.